1481DJ10
1481DJ10
Hammond Manufacturing
Racks & Rack Cabinet Accessories GASKET KIT
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
1481
Keystone Electronics
Circuit Board Hardware - PCB 1/4"X3/8"SPACER RND
Data Sheet
14810
WRIST STRAP ELASTIC W/6' CORD
14810A0BBSX10253KA
14810A0BBSX10253KA
Vishay
Potentiometers 148 1 0 A 0 BB S X10 BO 25K 10% A e3
Negotiable
14810AABHSX10503KA
14810AABHSX10503KA
Vishay/Spectrol
Potentiometers 1/2"SQ 1/8"S 50Kohms 3/4" Shaft Length
Vishay/Spectrol
Potentiometers 1/2"SQ 1/8"S 5Kohms 3/4" Shaft Length
Potentiometers 1/2"SQ 1/8"S 10Kohms 3/4" Shaft Length