 04023J0R2PBSTR |
 AVX |
 Multilayer Ceramic Capacitors (MLCC) - SMD/SMT 0.2pF 25V 0.02pF |
 Data Sheet |
 04023J0R2PBSTR\500 |
 CAP THIN FILM 0.2PF 25V 0402 |