16R1200GH
16R1200GH
Littelfuse
PTC Resettable Fuses PTC 16V 12A POLY RADIAL LEADS
Data Sheet
Image Part No Mfg Description Data Sheet Download Pricing
Quantity
16R1000GMR
16R1000GMR
Littelfuse
PTC Resettable Fuses PTC 16V 10A POLY RADIAL LEADS
Data Sheet
PTC Resettable Fuses PTC 16V 11A POLY RADIAL LEADS
16R110BPR
16R110BPR
PTC Resettable Fuses PTC 16V 1.10A P/AMMO RADIAL LEADS
16R110BU
16R110BU
PTC Resettable Fuses PTC 16V 1.10A POLY RADIAL LEADS
16R1200GH
16R1200GH