 72R300XF |
 Littelfuse |
 PTC Resettable Fuses PTC POLYFUSE RADIAL 72V 3A |
 Data Sheet |
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||||||||||
 72R300XF |
 Littelfuse |
 Data Sheet |
 72R300XMR |
 72R375XH |
 PTC Resettable Fuses PTC POLYFUSE RADIAL 72V 3.75A |